مصوبات مجامع عمومی سال ۱۳۹۸ گروه نصر سپهر

پیرو آگهی‌های مندرج در روزنامه نسل فردا به شماره ۶۲۸۳ مورخه ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ ، جلسات مجامع عمومی عادی بطور فوق‌العاده و عادی سالیانه گروه بین‌المللی توسعه و عمران نصر سپهر در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ در محل اصفهان، خیابان هزار جریب، جنب خوابگاه، سالن اجتماعات دانشکده فنی شهیدمهاجر برای رسیدگی به حساب‌های سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ و دوره سه ماهه منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ برگزار شد.

در ابتدای این جلسات که جمعی از سهامداران، اعضای هیئت مدیره و بازرس قانونی شرکت حضور داشتند پس از اعلام رسمیت جلسه و رأی‌گیری از حضار وفق ماده ۱۰۱ اصلاحیه قانون تجارت، اعضای هیئت رئیسه مجمع عمومی متشکل از آقایان حسن پورسینا به‌عنوان رییس مجمع ، مهدی کاظمی و عبدالرضا توسلیان به‌عنوان نظار و علی‌اصغر جلالی به‌عنوان منشی انتخاب شدند.

اولین دستور جلسات دو مجمع ، ارائه گزارش هیئت مدیره به مجمع عمومی صاحبان سهام بود که قبل از آن با نمایش مستندی تصویری، دستاوردهای گروه بین‌المللی نصر سپهر در دو دوره مالی مورد گزارش در حوزه‌های مختلف کسب و کار به نمایش درآمد.

سپس گزارش هیئت مدیره به مجمع عمومی صاحبان سهام شامل اهم فعالیت‌ها و گزارش عملکرد دوره‌های مالی مورد گزارش توسط آقای مهندس غلامرضا سفیدگر مدیر عامل گروه نصرسپهر ، قرائت گردید.

در ادامه، گزارش بازرس قانونی و حسابرس مستقل شرکت به سمع و نظر حاضران رسیده و با توجه به مقبولیت حساب‌های مالی، رأی‌گیری کتبی پیرامون دستور کار مجامع به عمل آمد و موارد زیر با رأی اکثریت سهامداران حاضر در جلسه به تصویب رسید:

۱- صورت‌های مالی سال منتهی به ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ مورد تصویب قرار گرفت.

۲- صورت‌های مالی دوره مالی سه ماهه منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ مورد تصویب قرار گرفت.

۳- مصوب گردید مبلغ ۱۰۰ ریال سود به ازای هر سهم بین سهامداران تقسیم شود (جمعاً مبلغ ۴۶.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال).

۴- ﻣﺆﺳﺴﻪ ﺣﺴﺎﺑﺮسی رازدار و ﻣﺆﺳﺴﻪ ﺣﺴﺎﺑﺮسی دقیق تراز سپاهان به‌ترتیب به‌عنوان بازرسین قانونی اصلی و علی‌البدل انتخاب شدند.

۵- روزنامه کثیرالانتشار نسل فردا ﺑﺮﺍی درج آگهی‌های ﺷﺮﻛﺖ تعیین گردید.

۶- معاملات مشمول ماده ۱۲۹ لایحه اصلاحی قانون تجارت ، مورد تنفیذ مجمع قرار گرفت.

۷- آقایان حسن پورسینا، جلال سبحانی، غلامرضا سفیدگر، عباس سخن‌گو و حسین نوری به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و آقایان پرویز ابراهیمی و رحمت‌اله صادقی به ترتیب به عنوان اعضای علی‌البدل هیئت مدیره برای یک دوره دو ساله انتخاب شدند.

گفتنی است در حین برگزاری جلسات و با حضور هیئت رییسه مجمع و مدیران گروه نصر سپهر، به پرسش‌های کتبی و شفاهی سهامداران حاضر در جلسه، پاسخ داده شد.

 

فهرست