برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده گروه نصر سپهر

پیرو آگهی مندرج در روزنامه نسل فردا به شماره ۶۵۷۳ مورخ 1400/05/02جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه گروه بین‌المللی توسعه و عمران نصر سپهر در تاریخ 1400/05/14 در محل خیابان هزار جریب سالن اجتماعات دانشکده شهید مهاجر اصفهان با رعایت مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا و دستورات ستاد مدیریت کرونای استان و با رعایت و اجرای کامل پروتکل‌های بهداشتی و با حضور حدود 37 درصد سهام برگزار شد.
در ابتدای این جلسه که جمعی از سهامداران و یا نماینده ایشان، نماینده شرکت تلاشگران اقتصاد پایدار، اعضای هیئت مدیره و بازرس قانونی شرکت در آن حضور داشتند پس از اعلام رسمیت جلسه و رأی‌گیری از حضار وفق ماده ۱۰۱ اصلاحیه قانون تجارت، اعضای هیأت رییسه مجمع عمومی متشکل از آقایان حسن پورسینا به‌عنوان رییس مجمع، عبدالرضا توسلیان و نبی‌اله قائدی به‌عنوان نظار و علی‌اصغر جلالی به‌عنوان منشی انتخاب شدند.
اولین دستور جلسه، ارائه گزارش هیئت مدیره به مجمع عمومی صاحبان سهام بود که این گزارش توسط آقای غلامرضا سفیدگر مدیر عامل گروه بین‌المللی نصرسپهر در دو بخش معرفی شرکت‌های گروه و همچنین اهم فعالیت‌ها و گزارش عملکرد سال مالی مذکور، قرائت گردید.
در ادامه این جلسه، گزارش بازرس قانونی و حسابرس مستقل شرکت به سمع و نظر حاضران رسیده و با توجه به مقبولیت حساب‌های مالی، رأی‌گیری کتبی پیرامون دستور کار مجمع به عمل آمد و موارد زیر با رأی اکثریت سهامداران و نمایندگان قانونی حاضر در جلسه به تصویب رسید:
۱- صورت‌های مالی منتهی به تاریخ 1399/12/30مورد تصویب قرارگرفت.
۲- مصوب گردید مبلغ ۱۳۰ ریال سود به ازای هر سهم، بین سهامداران به مبلغ ۷۱.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال تقسیم شود و با توجه به اینکه در سال گذشته مبلغ 46.000.000.000ریال توزیع شده لذا 55 درصد رشد داشته است.
۳- ﻣﺆﺳﺴﻪ ﺣﺴﺎﺑﺮسی رازدار و ﻣﺆﺳﺴﻪ ﺣﺴﺎﺑﺮسی دقیق تراز سپاهان به‌ترتیب به‌عنوان بازرسین قانونی اصلی وعلی‌البدل انتخاب شدند.
۴- روزنامه کثیرالانتشار نسل فردا ﺑﺮﺍی درج آگهی‌های ﺷﺮﻛﺖ تعیین گردید.
همچنین عنوان گردید با توجه به اختیارات تفویض شده به هیات مدیره و پس از تهیه مقدمات لازم 150 میلیارد ریال از محل سود انباشته به سرمایه سهامداران اضافه که متعاقباً نتایج عملیات اجرایی به آگاهی سهامداران معزز گروه نصر سپهر خواهد رسید.
گفتنی است حین برگزاری جلسه و همچنین پس از پایان رسمی مجمع و با حضور مدیران گروه نصر سپهر، به پرسش‌های کتبی و شفاهی سهامداران حاضر در جلسه، پاسخ داده شد. دریافت فایل pdf  متن بالا

ما می توانیم

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.