چهارشنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۹مصوبات مجمع عمومی سال ۱۳۹۷ گروه نصر سپهر

۱۳۹۸/۰۱/۲۹


پیرو آگهی مندرج در روزنامه نسل فردا به شماره  ۵۹۲۲ مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه گروه بین‌المللی توسعه و عمران نصر سپهر در تاریخ ۱۳۹۸/۱/۲۹ در محل مؤسسه اهل‌البیت (ع) اصفهان برگزار شد.

 

مجمع عمومی گروه نصر سپهر

در ابتدای این جلسه که جمعی از سهامداران، اعضای هیئت مدیره و بازرس قانونی شرکت در آن حضور داشتند پس از اعلام رسمیت جلسه و رأی‌گیری از حضار وفق ماده ۱۰۱ اصلاحیه قانون تجارت، اعضای هیئت رئیسه مجمع عمومی متشکل از آقایان حسن پورسینا به‌عنوان رئیس مجمع ، نبی‌اله قائدی و احمد صالح‌پور به‌عنوان نظار و علی‌اصغر جلالی به‌عنوان منشی انتخاب شدند.

 

مجمع عمومی گروه نصر سپهر

اولین دستور جلسه، ارائه گزارش هیئت مدیره به مجمع عمومی صاحبان سهام بود که قبل از آن با نمایش مستندی تصویری، دستاوردهای گروه بین‌المللی نصر سپهر در سال مالی مورد گزارش در حوزه‌های مختلف کسب و کار به نمایش درآمد و گزارشی از فعالیت‌های هیئت مدیره برای سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ارائه شد.

 

مجمع عمومی گروه نصر سپهر

سپس گزارش هیأت مدیره به مجمع عمومی صاحبان سهام درخصوص فعالیت و عملکرد شرکت ، توسط آقای مهندس غلامرضا سفیدگر مدیر عامل گروه نصرسپهر شامل اهم فعالیت‌ها و گزارش عملکرد سال مالی مورد گزارش ، قرائت گردید.

 

مجمع عمومی گروه نصر سپهر

در ادامه این جلسه، گزارش بازرس قانونی و حسابرس مستقل شرکت به سمع و نظر حاضران رسیده و با توجه به مقبولیت حساب‌های مالی، رأی‌گیری کتبی پیرامون دستور کار مجمع به عمل آمد و موارد زیر با رأی اکثریت سهامداران حاضر در جلسه به تصویب رسید:

۱- صورت‌های مالی منتهی به تاریخ ۱۳۹۷/۹/۳۰ مورد تصویب قرار گرفت.

۲- مصوب گردید مبلغ ۸۰ ریال سود به ازای هر سهم بین سهامداران تقسیم شود (جمعاً مبلغ ۳۶,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال).

۳- ﻣﺆﺳﺴﻪ ﺣﺴﺎﺑﺮسی رازدار و ﻣﺆﺳﺴﻪ ﺣﺴﺎﺑﺮسی دقیق تراز سپاهان به‌ترتیب به‌عنوان بازرسین قانونی اصلی و علی‌البدل انتخاب شدند.

۴- روزنامه کثیرالانتشار نسل فردا ﺑﺮﺍی درج آگهی‌های ﺷﺮﻛﺖ تعیین گردید.

۵- معاملات مشمول ماده ۱۲۹ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت ، مورد تنفیذ مجمع قرار گرفت.

 

مجمع عمومی گروه نصر سپهر

گفتنی است در حین برگزاری جلسه و با حضور هیئت رییسه مجمع و مدیران گروه نصر سپهر، به پرسش‌های کتبی و شفاهی سهامداران حاضر در جلسه، پاسخ داده شد.